Mobilny internet LTE dla maksymalnej wygody!

Internet LTE to mobilność. Z usługi możesz korzystać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz: w pracy, w domu, podczas jazdy samochodem lub na wakacjach. Do sieci podłączysz się za pomocą smartfona i z niego załatwisz wszystko, co trzeba: opłacisz zaległy przelew, zatwierdzisz ważny projekt albo obejrzysz film stojąc w korku. Co jeszcze? Sprawdzisz pocztę, odpiszesz na maile, wyślesz pliki, przerzucisz materiały do chmury, skorzystasz z aplikacji, uzupełnisz raporty na zdalnym pulpicie i wiele więcej. Na telefonie z internetem zrobisz wszystko to, co na tradycyjnym komputerze lub laptopie. Duży transfer, stała prędkość pobierania i wysyłki danych, do tego w atrakcyjnej cenie!

Internet LTE to propozycja dla tych, którzy cenią sobie brak ograniczeń i przez większość dnia muszą być online. Z oferty może skorzystać każdy, niemniej przygotowana została głównie z myślą o klientach indywidualnych i przedsiębiorcach.

Mobilność

Internet LTE możesz zabrać ze sobą wszędzie: do pracy, biura, na wakacje lub nowego domu/mieszkania. W razie przeprowadzki nie musisz zmieniać operatora.

Internet w zasięgu ręki

Wyślesz maila, prześlesz pliki, sprawdzisz pocztę, zrobisz przelew, zaktualizujesz raport online itp. z dowolnego miejsca. Nic cię nie ogranicza, wystarczy podłączyć się do sieci.

Dostęp z komórki

By wykonać konkretne operacje nie potrzebujesz tabletu ani laptopa. Nie musisz więc ich ze sobą zabierać. Wszystko załatwisz, korzystając z internetu w smartfonie. Lżej i wygodniej, prawda?

ABONAMENTY

LTE OPTIMA21,90 zł
 • W dzień
  15 GB
 • W nocy
  15 GB
LTE ULTRA44,90 zł
 • W dzień
  100 GB
 • W nocy
  100 GB + 200 GB
Co zapewnia internet LTE?

Internet LTE - wygodny dostęp z każdego miejsca

Aktualny styl życia wymaga od nas stałego dostępu do internetu. Jeśli prowadzisz firmę, musisz ciągle trzymać rękę na pulsie, szybko reagować na jakiekolwiek problemy i sprawnie je rozwiązywać, o ile to możliwe także zdalnie. Przy tak dużej konkurencji na rynku ważna jest natychmiastowa komunikacja z klientem i błyskawiczna obsługa zamówień. Niestety nie jesteś w stanie ciągle przebywać w biurze ani wszędzie zabierać ze sobą laptopa, by wszystkiego dopilnować. Rozwiązanie? Mobilny internet na komórkę. Dzięki niemu ważne sprawy załatwisz w domu, w drodze, na służbowym spotkaniu czy na wyjeździe, o dowolnej porze, z każdego miejsca w kraju i za granicą. Internet w telefonie to świetna opcja. Urządzenie masz zawsze przy sobie, więc będziesz stale online. Smartfon jest lekki, zajmuje niewiele miejsca i wygodnie się go obsługuje jedną ręką. Po prostu same plusy!

Pełen pakiet możliwości zawsze w zasięgu ręki

Internet LTE oferuje te same możliwości, co internet stacjonarny, z tą różnicą że zapewnia pełną mobilność. Przeglądać strony internetowe, sprawdzać skrzynkę pocztową, obsługiwać aplikacje, podtrzymywać aktywność w social mediach czy korzystać z rozrywek internetowych możesz dosłownie wszędzie. Jeśli często podróżujesz, ogarniasz mnóstwo spraw, twoja praca wymaga „dostępności online”, wrzucasz mnóstwo materiałów do sieci (Instagram, InstaStories) lub często korzystasz z komunikatorów internetowych, internet LTE jest stworzony dla ciebie!

   33 488 00 60

   Skontaktuj się z nami