Nielimitowany internet bezprzewodowy w dobrej cenie!

Oglądaj filmy w jakości 4K, pobieraj duże pliki i wysyłaj załączniki w kilka chwil. Wygodnie korzystaj z internetu na urządzeniach przenośnych. Nielimitowany transfer, duża przepustowość, wysoka jakość połączenia, pobieranie i wysyłanie danych ze stałą prędkością, niezależnie od tego, ile osób w danej chwili korzysta z sieci. Bezproblemowe buforowanie filmów, komfortowe wideorozmowy i szybkie ładowanie się stron. Do tego prosta, szybka instalacja. Rozwiązanie idealne dla każdego, do zastosowania w domu, biurze, małej i dużej firmie oraz w instytucjach użyteczności publicznej.

Usługę oferujemy w zestawie z telewizją i telefonem – przejdź do konfiguratora, by stworzyć własny pakiet.

Brak limitów

Wykorzystujesz tyle transferu, ile potrzebujesz, zawsze za tę samą cenę! Żadnych ograniczeń prędkości czy dodatkowych opłat za jego zwiększone zużycie.

Mniej przewodów

Do odbioru internetu potrzebna jest jedynie antena i router. Nie trzeba robić przekopów, przewieszek ani stawiać słupów, by do budynku doprowadzić przewody.

Darmowy adres IP

Każdemu użytkownikowi przydzielamy indywidualny adres IP, za który nie płaci ani złotówki.

ABONAMENTY

20 Mb/s54,00 zł
 • Prędkość pobierania
  20 Mb/s
 • Prędkość wysyłania
  4 Mb/s
 • Publiczny adres IP
  Gratis
30 Mb/s64,00 zł
 • Prędkość pobierania
  30 Mb/s
 • Prędkość wysyłania
  6 Mb/s
 • Publiczny adres IP
  Gratis
40 Mb/s84,00 zł
 • Prędkość pobierania
  40 Mb/s
 • Prędkość wysyłania
  8 Mb/s
 • Publiczny adres IP
  Gratis
50 Mb/s94,00 zł
 • Prędkość pobierania
  50 Mb/s
 • Prędkość wysyłania
  10 Mb/s
 • Publiczny adres IP
  Gratis
Obszar w jakim działamy:

Andrychów

Bulowice

Bielany

Brzezinka

Bujaków

Czaniec

Chocznia

Frydrychowice

Gierałtowice

Głębowice

Grojec

Hecznarowice

Inwałd

Kęty

Kobiernice

Kozubnik

Kozy

Łęki

Malec

Nidek

Nowa wieś

Osiek

Porąbka

Pisarzowice

Przybradz

Roczyny

Rzyki

Sułkowice

Targanice

Tomice

Wadowice

Wieprz

Witanowice

Witkowice

Zagórnik

Zasole Bielańskie

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Chcesz poznać więcej szczegółów?
33 488 00 60
Dlaczego internet bezprzewodowy to dobry wybór?

Internet bezprzewodowy bez limitu

Z sieci można korzystać nie tylko na komputerze stacjonarnym, ale i na wszystkich urządzeniach mobilnych (laptop, tablet, smartfon). Wystarczy włączyć na urządzeniu Wi-Fi, wpisać hasło zabezpieczające i gotowe – możesz przeglądać strony internetowe siedząc na kanapie lub wypoczywając na tarasie. Nie ma żadnych limitów transferu danych. Użytkujesz, ile chcesz, kiedy chcesz i jak długo chcesz, bez dodatkowych opłat za pobranie większej ilości plików lub dłuższe oglądanie filmów w sieci. Łącze działa ze stałą prędkością, niezależnie od tego, jak dużo transferu zużywasz i ile osób w danym momencie jest podłączonych do sieci.

Szybka instalacja bez zbędnych przyłączy i zezwoleń

Przyłączenie do sieci sprowadza się do instalacji dwóch urządzeń – anteny oraz routera podłączanych do źródła zasilania. Nie ma potrzeby doprowadzania do budynku kabli (co wiąże się ze zrobieniem przewieszek, koniecznością postawienia słupów na działce i uzyskaniem na to zezwoleń od sąsiadów). Nie trzeba też wiercić w ścianach, by rozprowadzić przewody po obiekcie. W przypadku internetu światłowodowego jest to, niestety, niezbędne. Montaż osprzętu przebiega więc prosto, szybko i bez zbędnych kabli, które wyglądają mało estetycznie. Oczywiście zanim wykonamy przyłącz, sprawdzamy, czy do budynku dociera sygnał z nadajnika i czy ma on dostatecznie dużą moc, by internet działał niezawodnie i z określoną prędkością.

 

Optymalne prędkości

Prędkość internetu bezprzewodowego jest wystarczająca dla standardowych potrzeb, aczkolwiek w pełni zaspokoi oczekiwania bardziej wymagających użytkowników (np. osób obsługujących zamówienia lub na co dzień korzystających z wewnętrznej sieci firmowej do wymiany informacji między działami). Wygoda użytkowania stoi niemal na takim samym poziomie, jaki oferuje internet światłowodowy. Poza tym ciągle udoskonalamy naszą sieć i inwestujemy w nowoczesny sprzęt o coraz lepszych osiągach, więc systematycznie podnosimy jakość obsługi.

Doskonały wybór dla firm i instytucji publicznych

Internet bezprzewodowy jest na tyle szybki i niezawodny, że stanowi idealne rozwiązanie dla firm oraz instytucji użyteczności publicznej, gdzie niezbędny jest stały, bezproblemowy dostęp do internetu. Minimum prac w zakresie instalacji powoduje, że przyłączenie do sieci przebiega nadzwyczaj sprawnie. Możliwości, jakie daje technologia bezprzewodowego przesyłu sygnału oraz wysoka jakość sprzętu pozwalają wykonać wysokowydajną wewnętrzną sieć internetową bez nadmiernej ingerencji w konstrukcję budynku (jeśli chciałbyś skorzystać z tej opcji, zajrzyj na stronę Obsługa Teleinformatyczna). W ramach świadczonej usługi zapewniamy gwarancję przepustowości (SLA) oraz pulę publicznych adresów IP na potrzeby działalności.

   33 488 00 60

   Skontaktuj się z nami