Montaż kamer wewnątrz i na zewnątrz budynków

Instalujemy kamery w domach, kamienicach, blokach, hotelach, lokalach gastronomicznych, budynkach użyteczności publicznej, firmach, na osiedlach, parkingach, halach, magazynach itp. Ich zastosowanie wyraźnie podwyższa bezpieczeństwo obiektu i przylegającego do niego obszaru, pozwala monitorować wszystko, co dzieje się na jego terenie. Przy okazji obniża ryzyko włamania, a na jego wypadek zapewnia materiał dowodowy w sprawie. Zarejestrowany materiał możesz oglądać „na żywo” z każdego miejsca z dostępem do internetu. Zdalny podgląd obrazu na urządzeniu przenośnym (laptopie, smartfonie, tablecie) uzyskasz dzięki dedykowanej aplikacji.

Montaż kamer a korzyści dla Ciebie:

  • Możesz zdalnie śledzić wszystko, co dzieje się w monitorowanym budynku/lokalizacji, obserwować, co robią pracownicy, kto zjawił się na posesji podczas Twojej nieobecności lub odwiedził firmę, by skorzystać z usług.
  • Podwyższasz bezpieczeństwo budynku i znajdujących się w nim osób – kamery to odstraszacz na ewentualnych złodziei czy agresywnych klientów.
  • Na wypadek włamania, kradzieży lub zniszczenia mienia nagrania zapewnią materiał dowodowy w sprawie i pomogą ustalić tożsamość sprawców.
  • U wielu ubezpieczycieli zastosowanie kamer w budynku traktowane jest jako dodatkowe zabezpieczenie na wypadek włamania, co premiowane jest zniżką.

Gdzie dojeżdżamy na montaż kamer? Bielsko-Biała, Katowice, Tychy, Gliwice to miasta, z których mamy najwięcej zleceń, niemniej jednak jesteśmy w stanie zrealizować usługę na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego. W celu omówienia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu.

Jak zakładamy monitoring?

Do wykonania monitoringu używamy wyłącznie wysokiej klasy sprzętu, który rejestruje obraz w wysokiej rozdzielczości i zapewnia dobrą widoczność detali, zarówno w dzień, jak i w nocy. Montaż kamer poprzedzamy wizją lokalną i przygotowaniem szczegółowego projektu. Urządzenia ustawiamy tak, by ich pole widzenia było jak największe. W zależności od warunków odpowiednio dostrajamy ich ostrość. Przy kalibracji bierzemy pod uwagę kąt padania światła oraz doświetlenie miejsca położenia sprzętu, by nagrywany obraz był wyraźny.

Monitoring tworzymy w oparciu o kamery przewodowe i bezprzewodowe. Montaż urządzeń przewodowych rekomendujemy do nowych budynków, z uwagi na konieczność prowadzenia kabli w ścianach. Natomiast kamery bezprzewodowe możemy zainstalować w każdym obiekcie, także w miejscu, gdzie nie ma możliwości podciągnięcia kabla np. na bramie wjazdowej.

Kamery rozmieszczamy tak, aby objąć ich zasięgiem możliwie jak najszerszy obszar, a przy tym wyeliminować martwe strefy. Na wybranych przez klienta urządzeniach: laptop, komputer, tablet lub telefon instalujemy i konfigurujemy oprogramowanie do podglądu materiału na żywo. Co ważne, jeden system można zintegrować z kilkoma kamerami i z poziomu jednego narzędzia wygodnie zarządzać ich pracą lub przeglądać stare nagrania. Instalację monitoringu możemy połączyć z instalacją alarmu i domofonu, tworząc rozbudowany system antywłamaniowy podwyższający bezpieczeństwo obiektu.

33 488 00 60

Skontaktuj się z nami